O nás

Spoznajte tím, ktorý stojí za projektom ekočističiek.

Sme tu pre Vás

Založiť ekočističky napadlo už pred 4 rokmi Adama Krakovského, ktorý sa spolu s tímom ekočističiek začal zaujímať o čistenie odpadovej vody ekologickou a prírode prospešnou metódou. Za projektmi Ekočističiek je mladá krv zo Slovenska, ktorá si uvedomuje nesporné výhody tohto spôsobu čistenia odpadových vôd. Našu činnosť považujeme za prínos nie len pre každého investora, ale aj pre celú krajinu v ktorej žijeme a v ktorej budú neskôr žiť naše deti. Ekočistička znamená jednoduchosť, ekonomickú výhodnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Rovnaký názor na Ekočističku majú aj viaceré organizácie, ktoré našu činnosť odmenili.
Našim klientom a partnerom ponúkame kompletný balík služieb na kľúč. Ekočističky tvorí tím mladých odborníkov zo zápalom pre ekologické stavebníctvo a jeho inovácie. V tomto je naša odlišnosť a prístup ku každému projektu. Tak isto u nás nájdete aj skúsených odborníkov od ktorých sa snažíme zobrať si čo najviac z ich praxe.

Náš tím

nas tym

foto

Adam Krakovský

projektový manažér/marketing

Na strednej mu učarovala ekologia a založil ekočističky. Miluje svoju prácu, prírodu, fitness, našiel sa v marketingu a má rád inšpiratívnych ludí. Rešpekt každému kto sa snaží o niečo.

foto

Vladimír Baďo

technik

Stavebný technik, venuje sa inováciám v stavebníctve. Rád pomáha ľudom a prírode. Jeho obľúbenou činnosťou je pumpovanie svalov v posilňovni.

foto

Filip Baďo

projektový manažér

Vyštudovaný právnik, ktoreho nebaví sedieť celý deň na zadku. Keď práve nešóferuje tak si rád vybehne na hory. Miluje prírodu a pozitívny prístup k životu.

foto

Peter Olos

inžinier

Engineering, riešenie neriešiteľného, alternatívy bioenergetiky a ekologických stavieb so záľubami ekotechniky, permakultúry a zdravého životného štýlu spojeného s tvorbou hudby a extrémnych športov.

foto

Lukáš Vrtich

marketing

Titul v oblasti globálneho podnikania a manažmentu. Srdcom oddaný divokej prírode, inštruktor lyžovania ktorého všestrannosť nepozná hraníc a každý deň sa s elánom púšťa do nových výziev. Eko telom i dušou.

foto

Matej Varga

dizajnér

Budúci záhradný architekt milujúci prírodu a jej zveľaďovanie. Je doma v oblasti záhradného dizajnu, 3d grafiky, architektúry, aktuálnych trendov bývania, a ekológie. jeho práca je zároveň jeho záľubou.

foto

Ján Žember

mentor

Od chalanov som starší a už dáku tú ekočističku som postavil. Prvý kontakt s kčov som mal v r.1993, v Kanade. Som plný energie a entuziazmu. Rád radím a učím tím ekočističiek.