Košice 4EO (bez el.energie)

Financovanie každej Ekologickej čistiarne je individuálne pretože každá čistiareň je originál. Preto si nechajte vypracovať cenovú ponuku.

Po dvoch rokoch sme sa boli pozrieť na ekočističke v Košiciach.

Referencia od spokojného zákazníka ktorí si Ekočističku nádherne skrášlil. Pán Vrábel si podla seba, urobil z ekočističky, nádherný architektonický doplnok záhrady, vidno že robota okolo domu, je preňho relax a robí ju rád. Zo záhrady, si spravil nádherné miesto na život.

 

Referencia po 2 rokoch

Čističku už používame druhým rokom a na záhrade je znej pekný kúsok prírody, ktorý zaujme takmer každého návštevníka. Pre mohých, keď sa ešte dozvedia jej účel, je to úplne nová informácia. Čistička pracuje podľa mojich očakávaní, môžete sa do nej postaviť a nie je cítiť žiadny zápach. Práve naopak, lebo rastlinky ktoré kvitnú voňajú. Čistička láka svojimi kvetmi včely – niekedy v nej hučí ako v úli a tiež vtáctvo. Okrem kosenia a vyberania toaletného papiera z prvej komory trojkomorového septiku (máme vysokú spotrebu a papier pláve na povrchu) raz ročne, s ňou nemáme žiadne starosti a náklady. V zime ju chcem zaplaviť vodou a pokiaľ bude mrznúť možno sa mi podarí urobiť klzisko pre deti. Pokiaľ je priestor a chuť mať na záhrade niečo menej obvyklé a ktoré naviac má aj prospešnú funkciu, tak to vrelo odporúčam.

 

 

Čistiareň odpadovej vody pre rodinný dom. Fungujúca samospádom. Vyčistená voda s čistiarne je vyústenád o potoka. Velkosť čistiarne je 22m2. Pri realizácii je dôležité zabezpečiť nepriepustnosť ekočov. Doba realizácie odhadom 50h pri 4 člennom pracovnom tíme.

Klient o nás napísal po realizácii

fotka

„ Čistička bola postavená v polovici minulého roka. Realizácia v Košiciach. Prevádzka zatiaľ bez problémov. Po zime už vychádzajú nové výhonky na vysadených rastlinkách. Pokiaľ máte priestor na realizáciu tak vrelo odporúčam”

pán Vráveľ

Fotogaléria